171_20240109_162251.jpg

minipřípravka: Novoroční turnaj na Baťově

Naši nejmenší se zúčastnili tradičního Novoročního turnaje minipřípravek v Městské sportovní hale v Otrokovicích.

V sobotu 6.ledna se naši nejmladší zúčastnili dalšího ročníku Novoročního turnaje minipřípravek v Městské sportovní hale v Otrokovicích, jehož pořadatel byl klub SK Baťov 1930. Turnaje se zúčastnilo 6 týmů – kromě nás Ajax Bezměrov, SK Jaroslavice, SK Louky, FC Zlín a pořádající SK Baťov 1930. Hrálo se systémem každý s každým, takže si všichni zahráli 5 zápasů. Přestože se celkové výsledky nevyhodnocovaly a konečné pořadí se vyhlašovalo jen dle abecedního pořadí, bylo úžasné sledovat zápal a odhodlání u všech malých hráčů a hráček. I v tak útlém věku už bylo k vidění i spousta zajímavých fotbalových okamžiků. Při závěrečném vyhodnocení si každý z hráčů mohl odnést nějakou odměnu. Tu, včetně poháru pro každý tým, pak na závěrečném vyhlášení předávali přítomní hráči prvoligového FC Trinity Zlín Dominik Simerský a Rudolf Reiter.

Zúčastnili se: Lukáš Koutný, Sebastian Pasere, Oldřich Kašík, Otto Struška, Jakub Fila, Jakub Ordelt, Jakub Czakó, Filip Luňák, Timotej Krejčí a Lukáš Malovec

Trenér: Aleš Michálek

Výsledky našeho družstva: