muži B: Vydřené body

FK Mladcová B - TJ Hřivínův Újezd 3:1 (2:1)

Hodnocení Miry Lebánka:

Doma se nám herně nedaří, ale body zůstaly “na kopci”. V sobotu jsme hostili třetí tým tabulky z Hřivínova Újezdu. Věděli jsme, že jsou nepřijemní, hrají důrazně, někdy až za hranou pravidel a to se potvrdilo. Nedokázali jsme přenést naši lehkost v kombinaci z minulého zápasu a víceméně jsme se cely zápas trápili. Chyběli nám Dlabač a bratři Strušci a bohužel to bylo vidět. Utkání pro nás nezačalo nejlépe a až do Vičankovy nádherné střely z 30 metrů do šibenice, jsme měli párkrát namále… Trochu nás to uklidnilo, ale brzy jsme dostaly smolný gól, kdy si jejich hráč posunul míč rukou, my jsme přestali hrát a oni skórovali. Nám se podařilo opět dostat do vedení po standartní situaci, kdy se po centru Lebánka trefil hlavou Brhel. Do poločasu jsme ještě neproměnili dvě šance a do kabin šli za stavu 2:1. Druhý poločas jsme hosty zavřeli na jejich půlce, ale opět jsme nedokázali proměnit šance. To se změnilo až v 72.minutě, kdy se ve vápně nejlépe zorientoval Krepl a přinesl nám na kopačky trochu klidu. Na konci zápasu nás ještě podržel náš obojživelník Míša Slováček, který vychytal vyloženou a ojedinělou šanci hostů. Ze zápasu odcházíme dokopaní a oslabení o dva hráče, kdy se nám zranil Brhel s Mehmedim. Dnes se nám utkání vůbec nevydařilo. Neběhalo nám to, nedokázali jsme si dat jednoduchou nahrávku a zbytečně jsme ztráceli balony. Byl to takový zápas blbec, ale jsem rád, že dokážeme vyhrávat i takové zápasy, kdy nám to prostě nelepí. Když to nejde fotbalově, umlátíme to silou. Těší mě, že si to dokážeme přiznat, neblázníme a táhneme společně za jeden provaz, s jasnou vizí a jediným cílem.

FK Mladcová – TJ Hřivínův Újezd 3:1 (2:1)