78_20230317_064959.jpg

mladší přípravka: Čtvrté místo z Rusavy

V sobotu 4.března jsme se zúčastnili turnaje mladších přípravek s názvem "Sejdeme se na umělce Rusava 2023".

V sobotu 4.března se na Rusavě uskutečnil tradiční turnaj přípravek. Na turnaj jsme se vypravili v namíchané sestavě, někteří kluci hráli vůbec poprvé. Ve čtyřech zápasech dopoledního turnaje jsme postupně změřili síly s týmy Opatovic, Rackové, Hvozdné a Holešova s bilancí : 1 výhra, 1 remíza a 2 prohry. Na zápase jsme obsadili 4té místo a odvezli jsme si hromadu zkušeností. Cenu pro nejlepšího brankáře turnaje získal Matyáš Manďák. Za trenéry děkujeme všem zúčastněným klukům i rodičům.

Zúčastnili se: Matyáš Manďák, Deniel Vítek, Tobias Luňák, Simon Kadlčík, Lukáš Koutný, Jakub Vařecha, Marek Žabčík, Tomáš Janulík

Trenéři: Jan Manďák a David Luňák

Výsledky našeho družstva:

Opatovice - Mladcová 1:0

Po ospalém začátku jsme brzy inkasovali a celý zápas jsme se rozkoukávali. Když jsme si konečně vypracovali šanci, utkání už bylo u konce.

Racková - Mladcová 3:1

Druhý zápas byl o poznání lepší. Skóre otevřel Deniel Vítek. Bohužel jsme nevyužili všechny šance na navýšení vedení a po našich chybách jsme v rychlém sledu dostali 3 branky a na zvrat už nezbyly síly.

Mladcová - Hvozdná 3:0

Třetí zápas jsme se poučili z předešlých chyb a po brankách Koutného, Luňáka a Vítka jsme hráli náš nejlepší zápas až do poslední vteřiny.

Mladcová - Holešov 2:2

Se silným soupeřem se dlouho hrálo bez branek. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a chyběly jen góly. V půlce zápasu skóroval Deniel Vítek. Po vstřelené brance jsme Holešov zamkli na jejich půlce. Bohužel nám pomaličku docházely síly a Holešov využil své dvě šance na obrat skóre. Poslední, co se v zápase událo, byla obrovská hrubka brankáře Holešova, kterou využil Deniel Vítek a srovnal na konečných 2:2.

Střelci našeho týmu: Vítek 4, Koutný, Luňák