66_20221118_152942.jpg

mladší žáci: Až 8.místo ze zlínské haly

Na turnaji ve zlínské sportovní hale obsadili mladší žáci 8.místo

V neděli 13.listopadu se ve sportovní hale ve Zlíně konal za účasti také našeho mužstva první z halových turnajů mládeže, které pořádá OFS Zlín a slouží ke zpestření dlouhé zimní pauzy. Turnaje pro kategorii mladších žáků se zúčastnilo deset mužstev a hrálo se ve dvou skupinách.

Hrací doba byla stanovena na 1x14 minut a hrálo se systémem 4+1. Do naší skupiny byly nalosovány týmy SK Tlumačov, FK Štípa, FS Napajedla a SK Vizovice. Ve velmi vyrovnané skupině jsme hned třikrát remizovali a jednou prohráli (s pozdějším finalistou z Napajedel), což nás odsoudilo k zápasu o sedmé místo s týmem Březové. Ten skončil také remízou, a naši hráči pak neuspěli v penaltovém rozstřelu. Škoda závěru hned prvního utkání se Štípou, kdy jsme po vlastních chybách ztratili dvougólový náskok, jinak jsme mohli bojovat o medaile.

Turnaj překvapivě vyhráli hráči Halenkovic, náš tým hlavně díky slabší střelecké mušce nakonec obsadil až 8.místo. Přesto však naše mužstvo herně zanechalo dobrý dojem a hráči zaslouží pochvalu za reprezentaci našeho klubu.

Zúčastnili se: Václav Pospíšil, Matěj Omelka, Václav Knot, Jan Gerych, Tomáš Exel, Lukáš Müller, Patrik Fojtík, Filip Fojtík, Andrej Kudla, Matyáš Michálek

Trenér: Jan Langer

Asistenti: Libor Fojtík, Jan Bělík

Výsledky našeho družstva:

Mladcová – Štípa 2:2 (P.Fojtík, F.Fojtík)

Mladcová – Tlumačov 0:0

Mladcová – Napajedla 0:1

Mladcová – Vizovice 0:0

Mladcová – Březová 1:1 (Müller)