68_20221213_155727.jpg

mladší žáci: Druhé místo ze Slavičína

Z druhého halového turnaje pořádaného OFS Zlín, který se tentokrát konal ve Slavičíně, vezeme výborné druhé místo.

V neděli 11.prosince se ve sportovní hale ve Slavičíně uskutečnil v pořadí druhý halový turnaj mladších žáků pořádaný OFS Zlín. Turnaje se zúčastnilo devět mužstev – mimo nás ještě dvě družstva holek ze Zlína, Slavičín, Horní Lhota, Louky, Vizovice, Pozlovice a Lípa. Hrálo se ve třech skupinách.

Turnaj pro nás začal zápasem proti holkám Zlin A, ve kterém jsme měli od začátku převahu, a jediný gól v naší brance byl zaviněn nedorozuměním v obraně. Druhý zápas ve skupině s Vizovicemi byl velmi vyrovnaný a díky zodpovědné obraně a skvělým výkonům brankáře jsme po jediném vstřeleném gólu zápas vyhráli a postoupili z prvního místa ve skupině.

První zápas o umístění s holkami Zlín B byl velmi náročný. Holky měly výškovou i fyzickou převahu a hrály tvrdší fotbal, než na který jsou kluci zvyklí z průběhu sezóny. Opět jsme neinkasovali jedinou branku a díky dvěma gólům nejmladšího hráče na hřišti Honzy Pilíka zvítězili. Poslední zápas s domácím Slavičínem byl zároveň přímým soubojem o vítězství. Kluci byli domácímu týmu, který hraje krajskou soutěž, vyrovnaným soupeřem a za předvedený výkon si zasloužili vstřelit aspoň jednu branku. Po turnaji byli naši kluci v šatně úplně vyřízení, to dokazuje, že nevypustil jediný souboj a nechali na hřišti všechno. Druhé místo na dobře obsazeném turnaji je další úspěch kluků, kteří už několik let ukazují, že poctivý trénink se vyplácí a fotbal hrát umí.

Zúčastnili se: Václav Pospíšil, Matěj Omelka, Marek Malík, Matyáš Jakuba, Lukáš Müller, Patrik Fojtík, Filip Fojtík, Matyáš Krajča, Jan Pilík

Trenéři: Libor Fojtík, Jan Bělík

Výsledky našeho družstva:

Mladcová – holky Zlín A 7:1 (F.Fojtík 4, P.Fojtík, Pilík, Müller)

Mladcová – Vizovice 1:0 (P.Fojtík)

Mladcová – holky Zlín B 2:0 (Pilík 2)

Mladcová – Slavičín 0:3