mladší žáci: Konečně domácí vítězství

FK Mladcová - SK Březnice 6:2 (3:2)

První domácí výhru vybojovali hráči mladších žáků proti týmu z Březnice. Hosté se sice ujali už v šesté minutě vedení, náš tým ale hned v další minutě zareagoval a srovnal skóre. Podobná situace se zopakovala i ke konci první poloviny utkání, ale našim hráčům se podařilo těsně před koncem poločasu přidat ještě další branku. A tak přesto, že první polovina hry byla spíše utrápená, šli jsme do šatny s vedením 3:2. Druhá polovina už byla v dominanci našich borců a znamenala další tři branky v síti soupeře. Ale i soupeř se dostal do několika velmi hezkých akcí před naší brankou. V té ovšem stál Adam Batěk, který byl v tomto zápase nespornou oporou týmu a vyřešil několik nebezpečných situací.

FK Mladcová – SK Březnice 6:2 (3:2)

mladší žáci, středa 5.června, 16.30

branky: Jakub Švehlák 2 (6., 26.), Šiller 2 (43., 57.), Jan Švehlák (33.), Hora (34.)

sestava: Batěk – Vajda, Šiller, Jan Švehlák, Jakub Švehlák, Zapletal, Šenkeřík, Otruba, Vogl, Petr, Hora, Krystýn, Rak, Mikoška, Hamdi, Rota, Strnad, Vašek, Duda, Pospíšil, Stopa