70_20230123_065058.jpg

mladší žáci: Poslední halový turnaj OFS ve Zlíně

V sobotu 21.ledna jsme se zúčastnili halového turnaje ve Zlíně.

V sobotu 21.ledna se ve sportovní hale Euronics ve Zlíně uskutečnil třetí a poslední halový turnaj mladších žáků pořádaný OFS Zlín. Turnaje se zúčastnilo deset mužstev, které byly rozděleny do dvou skupin.

Po dvou jasných porážkách jsme skončili ve skupině až čtvrtí a čekal nás tak zápas o sedmé místo. V něm jsme dokázali porazit Napajedla a obsadili tedy sedmou příčku.

Konečné umístění však nebylo tentokrát to nejdůležitější. Už při nominaci pro tento turnaj jsme opět výrazně zamíchali se složením mužstva, a to tak, aby byli všichni hráči v přípravě vytížení. Mile překvapil výkonem nováček Jonáš Bobál. Po celý průběh turnaje nás ale trápily dva problémy. Lepší výkony se střídaly s horšími a slabší koncovka. Turnaj nám tak alespoň udělal obrázek o výkonnosti jednotlivých hráčů a víme na čem máme ještě zapracovat. A to je to hlavní o co nám šlo.

Zúčastnili se: Václav Pospíšil, Matěj Omelka, Marek Malík, Matyáš Jakuba, Václav Knot, Jan Gerych, Matyáš Michálek, Tomáš Exel, Lukáš Müller, Jonáš Bobál

Trenéři: Jan Langer, Jan Bělík

Výsledky našeho družstva:

Mladcová – FC Malenovice 1:4 (Michálek)

Mladcová – holky Zlín 0:0

Mladcová – Sokol Březová 1:0 (Bobál)

Mladcová – SK Baťov 1930 0:5

Mladcová – FS Napajedla 1:0 (Müller)

Foto – nahoře Knot, Malík, Michálek, Gerych, trenér Langer, Müller, Bobál, dole Pospíšil, Jakuba, Exel, Omelka