mladší žáci: První jarní výhra

SK Březůvky - FK Mladcová 1:7 (1:5)

První jarní výhra čekala na hráče kategorie mladších žáků na hřišti v Březůvkách, kde jednoznačně přehráli domácí tým. Kluci do zápasu nastoupili plní nadšení a sebedůvěry, která se ukázala i na hřišti. Mohli jsme vidět krásnou kombinační hru, která tolik chyběla v minulých zápasech. Hned v prvních minutách se podařilo dostat míč za bránícího soupeře, kde se s ním útočník vydal rovnou cestou k zakončení. A podobně to bylo i u dalších branek. A tak jsme v první půli vstřelili pět branek. Jedinou odpovědí soupeře byl vysoký míč, na který si dokázal náš brankař pouze lehce sáhnout. Pak už ale za svá záda nepustil žádnou ze střel soupeře. Zato našemu týmu se v druhé polovině zápasu podařilo vsítit další dvě branky. Konečný výsledek je tedy 1:7 a mladší žáci se radují ze své první a jistě ne poslední výhry.

SK Březůvky – FK Mladcová 1:7 (1:5)

mladší žáci, pátek 10.května, 17.00

branky: Hamdi 2 (5., 38.), Šenkeřík 2 (7., 50.), Šiller (12.), Otruba (23.), Jakub Švehlák (28.)

sestava: Batěk – Vajda, Šiller, Jan Švehlák, Jakub Švehlák, Zapletal, Šenkeřík, Hora, Rota, Vašek, Rak, Strnad, Krystýn, Vogl, Hamdi, Regner