211_20240513_061847.jpg

muži A: Konečně tři body

FK Mladcová - TJ Nedašov 3:1 (0:0)

Jan Somberg, trenér Mladcové: „Je to naprosto zasloužené vítězství. Hráli jsme docela hezký fotbal s naší bolestí, že jsme zase nedávali góly. Sice jsme neměli tolik vyložených šancí jako v jiných zápasech, ale nad soupeřem jsme měli navrch. Bohužel jsme si hned v úvodu druhé půle dali vlastní gól a prohrávali jsme 0:1. V tu chvíli byli kluci trošku zabrzdění, ale přistoupili k tomu fantasticky, dali tři góly, výsledek otočili a další tři nebo čtyři mohli přidat. Nedašov nebyl tolik nebezpečný, ale v sestavě měl tři dvoumetrové hráče, takže hrozil po dlouhých autech a následných závarech. Zvládli jsme to ale dobře.“

Tomáš Kolínek, trenér Nedašova: „První poločas byl docela vyrovnaný, šance byly na obou stranách. Skóre se ale změnilo až po změně stran. My jsme šli do vedení šťastnou brankou, když po dlouhém autu náš hráč prodloužil míč a brankáři to propadlo do sítě. Domácí inkasovaná branka nakopla, nám nepomohla. Hráli jsme ustrašeně, Mladcová do toho šla naopak po hlavě. Za nepříznivého stavu už neměla co ztratit. Domácí zariskovali a otočili výsledek na 3:1. My jsme udělali zbytečné chyby a zápas nezvládli. Naše porážka je zasloužená. Domácí byli aktivnější, rvali se, víc chtěli vyhrát. Jinak bylo vidět, že se potkaly dva mančafty, co jsou v podobné situaci.“

FK Mladcová – TJ Nedašov 3:1 (0:0)

neděle 12.května, 16.30

rozhodčí: Rochovanský – Majzlík, Fojtů

branky: Fabík (57.), Čihánek (75.), Haloda (73.)

sestava: Liška – Hoza, Kočica, Vaněk, Fabík – Ramert, Kvěťák, Haloda (82.Ondráš), Hanák, Dvořáček (69.Mičola) – Čihánek (82.Slavický)