234_20240617_064447.jpg

muži A: V Těšnovicích opět festival zahozených šancí

TJ Těšnovice - FK Mladcová 3:3 (1:2)

Petr Bíbr, trenér Těšnovic: „My jsme rádi i bod, nejen proto, že jsme prohrávali už 1:3. Soupeř měl v zápase více tutovek. Jeden jeho hráč šel snad třikrát sám na bránu, ale nebyl schopný dát gól. Hosté u nás doplatili na střeleckou nemohoucnost. My jsme hráli v omezené sestavě, bylo nás pouze dvanáct. Nastoupili i dva dorostenci, ve druhém poločase naskočili i prvoligoví rozhodčí Pochylý a Šívara. Bylo nás málo, museli jsme to nějak nakombinovat. Jaro předčilo podzim, s výsledky i umístěním musíme být spokojení. Byl to náš poslední zápas v I. A třídě, podáváme přihlášku do I. B třídy. Máme úzký kádr, potřebujeme tým stabilizovat. Pokud nám vypadnou tři hráči, máme velké problémy. Nechceme nic riskovat, dobrovolně jdeme o soutěž níž.

Jan Somberg, trenér Mladcové: „Budu se opakovat, je to pořád stejné. Po prvním poločase jsme měli vést 5:0 nebo 6:0 a nebylo se o čem bavit. Takto je to 2:1 a soupeř neustále cítí šanci. Šance mělo více hráčů, hlavním spalovačem byl Čihánek. Těšnovice nám daly zničeho tři góly a já jsem naštvaný jako vždycky. Nevyhrát tady, to je umění a nemohoucnost. Spokojení s umístěním a výsledky být nemůžeme. Pokud ale nejsme schopní ze spousty šancí dát branky, nemůžeme pomýšlet na body. Bohužel jsme nuloví v koncovce. Zatím nevím, zda budu pokračovat. Budeme se o tom bavit.“

TJ Těšnovice – FK Mladcová 3:3 (1:2)

sobota 15.června, 14.00

rozhodčí: Zicháček – Mader, Vičánek

branky: Kahaja (22.), Fabík (45.), Čihánek (51.)

sestava: M.Lebánek – Hoza (55.Slavický), Korvas, Mičola, Vaněk – Kahaja, Kvěťák, Kočica, Dvořáček (46.Ondráš), Fabík – Čihánek