227_20240603_070014.jpg

muži A: Z Kunovic opět bez bodů

FOTBAL Kunovice - FK Mladcová 1:0 (0:0)

Jiří Vojtěšek, trenér Kunovic: „Jsme spokojení se třemi body, s prodloužením série bez porážky. Domácí zápasy jsou ale v našem podání takové utrápené. Je to jako přes kopírák, pořád se nám to opakuje. Chybí nám lehkost, brzký gól, který by nás uklidnil. My se od prvního jarního domácího zápasu tady na Bělince herně trápíme,. Bojujeme, snažíme se, ale výhry jsou vydřené. Doma musíme hrát tak jako venku. Mladcová hrála chytře zezadu, chodila do otevřené obrany. Vpředu měla rychlého útočníka, my jsme měli hru docela otevřenou. V první půli byla nebezpečná, nastřelila i břevno, ale to mi po změně stran taky. Hosté nám dělali problémy. Ve druhém poločase jsme se ale vrátili ke čtyřobráncovému stylu, trošku jsme to přeskládali, protože jsme nechtěli inkasovat branku z brejku. Otáčet by pro nás bylo velmi těžké. Druhý poločas byl z naší strany lepší. Postupem času jsme začali dominovat, soupeř ale i po inkasované brance cítil šanci. Škoda, že zápas nerozhodneme dřív, abychom si to užili. Jsem rád, že máme šanci na druhé místo. Před sebou máme utkání ve Zborovicích a končíme doma s Bojkovicemi. Věřím, že oba duely zvládneme vítězně. Chceme jarem projít bez porážky. “

Jan Somberg, trenér Mladcové: „V prvním poločase jsme byli jasně nebezpečnější. Měli jsme tam tři vyložené šance a dva nebo tři náznaky hodně dobrých příležitostí. Naopak domácí jsme do ničeho nepustili. Problém je v tom, že my nedáváme góly. Prvních deset, patnáct minut ještě ušlo, ale pak nás Kunovice zmáčkly, přehrávaly nás. My jsme odešli i fyzicky, už jsme nebyli schopní balon vpředu podržet, zahrozit. Měli jsme tam jenom nějaké náznaky, ale nic jsme nedotáhli. Domácí byli po změně stran lepší, z převahy vytěžili jeden gól a vyhráli. Nám chybělo šest hráčů, nebyl ani klasický gólman, takže do branky musel kapitán Fabík. Jako bývalý házenkář to zvládl velice dobře. S balonem v ruce si rozumí. (úsměv) Pokud s takto kvalitním soupeřem neproměníme vyložené šance, nemůžeme vyhrát.“

FOTBAL Kunovice – FK Mladcová 1:0 (0:0)

neděle 2.června, 10.15

rozhodčí: Martinák – Ševčík, Večeřa

sestava: Fabík – Hoza (74.Slavický), Korvas, Vaněk, Kahaja – Ramert, Kvěťák, Kočica, Haloda (74.Ondráš), Zahradník (64.Vičánek) – Čihánek