muži B: Derby okořeněné gólovou nadílkou

FK Mladcová B - Sokol Racková 9:5 (5:3)

Derby přineslo nejen očekáváné vítězství, ale také gólovou nadílku, při které se činil hlavně Martin Zahradník. Přitom zkraje zápasu to vypadalo na debakl hostí, na začátku druhé desetiminutovky svítil na ukazateli skóre stav 3:0. Naše mužstvo ale pod dojmem náskoku vypadlo z tempa a po školáckých chybách hlavně v obraně bylo za další čtvrthodinu srovnáno. Chvíli jsme se z tohoto šoku vzpamátovávali, ale ještě do přestávky jsme stihli znovu navýšit skóre. Ve druhé půli jsme pak dovedli zápas ke třem bodům, když hattrick zaznamenal i Dominik Matula. Velká divácká kulisa pak ocenila nečekaný příděl v brankách obou soupeřů.

FK Mladcová B – Sokol Racková 9:5 (5:3)

sobota 18.května, 17.00

rozhodčí: Petrůj – Lorenc, Houžvička

branky: Zahradník 5 (2., 5., 10., 43., 62.), Matula (75., 80., 88.), Velychkin (38.)

sestava: Čechmánek – Novák, Skalník, Brhel, Slavický – Kahaja, Krepl, Vičánek, M.Venený – Lebánek, Zahradník

střídali: Velychkin, Pokorný, Matula, Haloda, Slováček