233_20240617_064304.jpg

muži B: Na konec výhra v derby

Sokol Racková - FK Mladcová B 1:3 (0:1)

Pro poslední zápas sezóny jsme měli velké problémy se sestavou, několik hráčů odjelo na dovolenou. Do zápasu tak byli nominováni i hráči z A týmu, kteří ale měli v nohách dřívější zápas v Těšnovicich, stejně jako dorostenci, kteří hráli zápas v Hulíně. Klobouk dolu před všemi, protože počasí bylo opravdu divoké a jsem rád, že se nám podařilo na horké půdě zvítězit a navíc se nikomu nic nestalo. Pro většinu hráčů se jednalo o první zápas proti Rackové v kariéře. Navíc na jejich malém hřišti, které nám paradoxně vyhovovalo. Říkáme tomu derby, ale musím pochválit hráče Rackové, protože během zápasů s nimi nebyla žádná vypjatá situace. Do utkání jsme zapojili především minimálně využívané hráče, kteří rozhodně nezklamali. Za celou sezónu chci klukům moc poděkovat. Především pak vedoucímu mužstva Pepovi Procházkovi, který je s námi duší i tělem, pak Honzovi Vičánkovi, za organizaci posledních několika zápasů, jelikož jsem byl pracovně vytížen a taky celému výboru FK Mladcová, který nám dal tu možnost opět založit B tým. Během sezóny nastoupilo do utkání úctyhodných 50 hráčů.

Sokol Racková – FK Mladcová B 1:3 (0:1)

sobota 15.června, 17.00

rozhodčí: Rada

branky: Francl 2 (18., 71.), Ondráš (77.)

sestava: Fabík – Shtanhei, Kahaja, Hoza, Slavický – Luňák, Kvěťák, Vičánek, Ondráš – Lebánek, Francl

střídali: Manďák, J.Struška, Ščuglík, Kovář