222_20240527_064338.jpg

muži B: Rozhodnuto za čtvrthodiny

Sokol Mysločovice - FK Mladcová B 1:3 (0:3)

Nedělní dopolední výjezd do nedalekých Mysločovic se nám vydařil. Utkání jsme rozhodli v úvodních patnácti minutách, kdy se trefili Martin Zahradník a dvakrát Dominik Dvořáček. Do poločasu mohl být rozdíl ve skóre daleko větší, ale opět jsme nedokázali proměnit vyložené šance. Domácí se v prvním poločase dostali 2x za půlku a nevytvořili si žádnou příležitost, která by ohrozila naši svatyni. Druhý poločas jsme polevili i vlivem horka, ale především tří gólovým náskokem. Většinu se hra odehrávala uprostřed hřiště, ale náznaky šancí byly na obou stranách. Mysločovice neproměnily penaltu a skóre se jim podařilo zkorigovat až v 90.minutě po rohovém kopu. Tímto zápasem jsme potvrdili druhé misto v naší soutěži a zbytek zápasů dáme šanci méně vytíženým hráčům. Chtěl bych především pochválit kluky z dorostu, kteří nám velmi pomohli, jelikož máme velkou marodku. Uhráli si to úplně v pohodě a když byli na hřišti všichni čtyři spolu, svojí rychlostí zatápěli obraně Mysločovic.

Sokol Mysločovice – FK Mladcová B 1:3 (0:3)

neděle 26.května, 10.00

rozhodčí: Křižka – Šimeček

branky: Dvořáček 2 (4., 13.), Zahradník (1.)

sestava: Slováček – M.Skovajsa, Skalník, Brhel, Pokorný – M.Venený, Vyvlečka, Vičánek, Dvořáček – Lebánek, Zahradník

střídali: Shtanhei, Bielik, Menšík, Králík