9_1628167720.png
8_1628167700.png
96_20230507_091329.jpg

muži: Ostudný výkon v dohrávce

FK Mladcová – TJ Nedachlebice 1:2 (1:1)

V dohrávaném utkání s oslabeným sousedem v tabulce jsme podali zvláště ve druhém poločase ostudný výkon a zaslouženě prohráli. Naše hra jakoby se zhroutila po ostrém zákroku na Honzu Vaňka, který musel vystřídat a vzápětí jsme po standartce dostali branku. Sice se nám po dobře kopnutém přímém kopu a voleji Dana Kahaji podařilo po půlhodině hry srovnat, ale naše hra měla sestupnou tendenci a ve druhé půli jsme nebyli schopni si nahrát. Po další standartce jsme od fotbalověhšího soupeře dostali druhou branku a do konce utkání jsme se nevzpamatovali.

Jan Somberg, trenér Mladcové: „Po většinu utkání se hrálo na hostující polovině, bohužel z územní převahy jsme si vypracovali asi jenom dvě nebo tři příležitosti. Soupeř na čtyřiceti metrech dobře bránil, my jsme obranný val těžko překonávali. V naší hře chyběla myšlenka, přesnost. Celkově byl náš výkon hrozný,“ přiznává kouč Mladcové Jan Somberg. Známý kouč byl po další ztrátě hodně zklamaný. „Samozřejmě doma jsme chtěli vyhrát, ale utkání nám vůbec nevyšlo,“ povzdechl si. Domácí hned v úvodu střetnutí přišli o Jana Vaňka, kterému soupeř přišlápl kotník. Hráč Mladcové se navíc hlavou bouchl do zábradlí, takže musel na šití. „Měl to rozrthnuté, ale myslím, že kotník jej bude trápit déle,“ uvedl Somberg. K dispozici měl stejné hráče jako o víkendu proti poslední Bylnici. „Nás bohužel víc není a do konce sezony asi ani nebude. Musíme se s tím nějak porvat,“ ví dobře.

Ondřej Čtvrtníček, hrající trenér Nedachlebic: „Jsem moc rád, že jsme utkání výsledkově zvládli. Výhru jsme potřebovali jako sůl,“ prohlásil hrající trenér Nedachlebic Ondřej Čtvrtníček. Hostům z Uherskohradišťska vyšla ve Zlíně sázka na poctivou defenzivu a standardní situace. „Bohužel jsme proti Mladcové nastoupili v oslabené sestavě, takže jsme museli hrát poctivě zezadu a dobře bránit. Celkově to bylo spíš bojovné utkání, nic hezkého. My jsme využili dvě standardky, soupeř jednu,“ uvedl Čtvrtníček. Nedachlebicím ve Zlíně scházeli Martin Nožička, Dušan Klvaňa a Ryška. „Sestavu jsme skládali všelijak, absencí bylo dost, ale nakonec jsme to zvládli,“ těší Čtvrtníčka.

FK Mladcová – TJ Nedachlebice 1:2 (1:1)

čtvrtek 4.května, 17.30

rozhodčí: Mičkal – Zubek, Fojtů

branka: Kahaja (30.)

sestava: Liška – Vaněk (19.Haloda), Mičola, Korvas, Kahaja – Ramert (54.Čihánek), Blažek (46.Čihánek), Kočica, Hanák (89.Slavický), Fabík – Hájek (68.Haloda)