94_20230430_083644.jpg

muži: Povinné vítězství

FK Mladcová – SK Bylnice 4:1 (3:0)

Ze zápasu s posledním celkem tabulky potěšilo jen vítězství a fakt, že se nikdo nezranil. Po celý zápas jsme měli převahu, ale hra se nám příliš nedařila a poté, co jsme v první půli získali náskok dvěma povedenými střelami z dálky a individuální akcí Vlasti Fabíka, se druhá půle dohrávala jen z povinnosti.

Jan Somberg, trenér Mladcové: „Byl to jasný zápas. S výsledkem úplně spokojený nejsem, měli jsme dát soupeři více gólů a vyhrát výraznějším rozdílem, ale pro mě je daleko důležitější, že se nikdo nezranil a ani nevykartoval. Soupeř totiž občas provokoval. Jsem rád, jak to nakonec dopadlo. Jenom škoda, že jsme některé akce a šance nevyřešili lépe.“

Martin Lukšík, hrající trenér Bylnice: „Na to, v jaké sestavě jsme na utkání přijeli, je pro nás výsledek parádní. Po minulém zápase jsme přišli o čtyři zraněné hráče, další měl svatbu, takže jsme byli snad minus šest nebo sedm hráčů. Museli jsme zase povolat staré pány, kteří se s tím poprali velice dobře. Čekal jsem od Mladcové lepší fotbal. Pokud bychom byli kompletní, dalo se s ní něco uhrát. O poločase jsem vystřídal gólmana Šuráně, který měl něco se zády. Trápily jej už před utkáním, ale nic mi neřekl. Tak jsem šel ve druhé půli do branky. Kdysi jsem jako brankář nastoupil ve třetí lize nebo v divizi, nebylo to poprvé. Moc práce jsem neměl. Dostal jsem jenom jeden gól, byla to tečovaná střela ze šestnáctky. My jsme hráli údržbu, na víc jsme neměli. S výsledkem musíme být spokojení.“

FK Mladcová – SK Bylnice 4:1 (3:0)

sobota 29.dubna, 16.00

rozhodčí: Hrubý – Vymazal, Tureček

branky: Fabík 2 (37., 47.), Kočica (15.), Hájek (21.)

sestava: Liška – Vaněk, Mičola, Korvas, Kahaja – Ramert (59.Slavický), Blažek (46.Čihánek), Kočica, Hanák, Fabík – Hájek (68.Haloda)