71_20230213_063756.jpg

muži: Remíza na úvod zimního turnaje

FK Mladcová – Sokol Újezdec-Těšov 1:1 (1:1)

Pro první přípravný zápas nám díky jarním prázdninám scházela polovina kádru, takže v brance vypomohl David Mikulášek a v poli naši dorostenci. V prvním poločase jsme sice měli míč v držení po většinu hrací doby, po našich chybách však měl více příležitostí soupeř, který se také po dlouhém odkopu, kterému naše obrana jen přihlížela, ujal vedení. My jsme nejprve trefovali pouze brankovou konstrukci, až chvíli před pauzou se po přetaženém rohovém kopu prosadil z úhlu zapomenutý Matěj Kočica. Po přestávce a prostřídání se hra vyrovnala, i přes několik možností na obou stranách se však již skóre neměnilo. Pět minut před koncem jsme měli možnost pokutového kopu, branku však nevsítil ani Michal Višenka, a z dorážky ani Dominik Dvořáček. Vzápětí na druhé straně neproměnil tutovku i osamocený hráč soupeře.

FK Mladcová – Sokol Újezdec-Těšov 1:1 (1:1)

neděle 12.února, 14.00, Uh.Brod UT, ZT Gambrinus Cup

branka: Kočica (42.)

sestava: Mikulášek – Korvas, Vaněk, Mičola, Kahaja – Višenka, Blažek, Kočica, Hanák, Dvořáček – Hájek