105_20230529_070303.jpg

muži: S oslabeným soupeřem rozhodly rychlé branky v úvodu

FK Mladcová – TJ Buchlovice 5:1 (4:1)

Jan Somberg, trenér Mladcové: „Pro nás to byl jasný zápas. Vyšel nám začátek, ve dvacáté minutě jsme vedli 3:0 a ve všech směrech dominovali. Hosty, kteří k nám přijeli bez náhradníků, jsme jasně přehráli. Mohli jsme přidat další branky, na druhé straně v naší hře bylo za rozhodnutého stavu hodně nepřesností. Kluci se uspokojili a utkání v klidu dohráli. Buchlovice rovněž několikrát zahrozily, daly však jenom jeden gól. Chyběli nám tři hráči, hosté ale na tom byli hůř.“

David Křiva, trenér Buchlovic: „Ještě před zápasem nás bylo pouze deset. I když jsme nakonec k zápasu dojeli v jedenácti lidech, posledních deset minut jsme dohrávali v deseti, protože jsem musel pro zranění odstoupit. Soupeř vyhrál zaslouženě. Už ve dvacáté minutě vedl 4:0 a bylo po utkání. Do poločasu jsme sice po standardní situaci snížili na 4:1, když jsem posadil míč přesně Hromadovi na hlavu. Druhý poločas byl z naší strany už lepší, ale bohužel po brejku jsme inkasovali na 5:1. Šance na snížení výsledku jsme měli, ale bohužel je neproměnili. Soupeř hrál disciplinovaně a bez chyb, zaslouženě vyhrál 5:1. Bohužel v jedenácti lidech se 1.A třída hrát nedá.“

FK Mladcová – TJ Buchlovice 5:1 (4:1)

sobota 27.května, 17.00

rozhodčí: Dobiáš – Uhlířová, Vymazal

branky: Čihánek 3 (2., 16., 54.), Ramert (9.), Haloda (22.)

sestava: Liška – Blažek, Mičola, Korvas, Fabík – Ramert, Hanák, Kočica, Haloda (65.Hoza), Dvořáček (53.Hájek) – Čihánek (74.Slavický)