77_20230307_064009.jpg

starší přípravka: Triangl na Vršavě

Naše družstvo starší přípravky se v sobotu zúčastnilo turnaje na Vršavě.

V sobotu 4.března proběhl v areálu Vlastimila Marečka na Vrsavě tradiční turnaj Triangl Cup.

Náš klub reprezentovali hráči převážně ze starší přípravky, doplnění čtyřmi mladšími borci. Přestože počasí ještě zdaleka nebylo jarní, naši hráči se s tím vypořádali skvěle a k jedné porážce v úvodním zápase přidali jasné dvě výhry a dvě remízy. Hrálo se na umělé trávě, 20 minut 5 + 1 na každé straně. Mezi zápasy byla zhruba pětiminutová pauza, takže to bylo pro účastníky poměrně rychlé a náročné. Turnaj, kde se nevyhlašovalo závěrečné pořadí, skončil okolo čtvrté hodiny ve všeobecné spokojenosti a pohodě.

Zúčastnili se: Viktor Klapálek, Sebastian Stavjaník, Jakub Švehlák, Patrik Šiller, Dominik Vymyslický, Martin Mikula, Metoděj Bartošek, Lukáš Haloda, Marek Vidlička, Vít Přeučil

Trenéři: David Novák, Tomáš Michálek, Jakub Bartošek

Výsledky našeho družstva:

Mladcová – FC Trinity Zlín U9 modří 3:4

Mladcová – FK Příluky 7:1

Mladcová – FK Jaroslavice 5:2

Mladcová – FC Trinity Zlín U9 žlutí 4:4

Mladcová – SK Zlín 1931 3:3

Střelci našeho týmu: Šiller 10, Mikula 3, Haloda 3, Bartošek 2, Vidlička, Vymyslický, Stavjaník