31_20220829_064608.jpg

starší žáci: Žáci v neděli uzavřeli černý víkend našeho klubu

FK Mladcová – SK Jaroslavice 0:2 (0:1)

Do prvního zápasu letošního podzimu jsme museli oslovit hráče mladší žáků, kteří se v zápase neztratili a dokázali, že nebudou mít problém se zařadit do týmu starších žáků. Zápas byl od začátku pod taktovkou hostů, našim hráčům se nedařilo dostat do tempa zápasu. Jenom díky dobré organizaci obrany jsme v první půli vystavovali hráče hostů do ofsajdů. Naopak naši hráči se velmi těžko dostávali k bráně hostů. Velkou šanci měl Patrik Ščuglík po centru Khuslena Nyambayara, ale nepodařilo se mu dostat míč do sítě hostů. Po špatně vyřešené situaci, při brejku hostů, otevřeli skóre hráči Jaroslavic. Do druhé půle jsme nastupovali s jednobrankovým mankem. Hosté se stále více dostávali do nebezpečných situací před naší brankou. My jsme hrozili z protiútoků, kdy se dvakrát dostal do šance Khuslen Nyambayar, ale gól nevstřelil. Naopak hosté přidali druhou branku a závěr zápasu si pohlídali.

FK Mladcová – SK Jaroslavice 0:2 (0:1)

starší žáci, neděle 28.srpna, 10.00

rozhodčí: Kříž

sestava: Chlud – Smékal, Shejbal, Šmejkal– Nyambayar, Januška, Malík, Jakuba, Dlesk – Ščuglík, F.Fojtík