dorost: Vybojované, ale zasloužené body

FK Štípa – FK Mladcová 2:3 (0:1)

V zápase ve Štípě tentokrát přednost v základní sestavě dostali hráči, kteří toho moc nenahráli v minulých zápasech. Popasovali se s tím všichni na výbornou. Na úvod zápasu jsme byli aktivnější a měli pár šancí ale nic jsme z toho nevytěžili. Ve 20. minutě jsme prostřídali a po pár minutách na hřišti se krásně z 25 metrů trefil na zadní tyč Ondráš. Domácí zahrozili pouze jednou ale po překonání brankáře to skokem plavmo vyhlavičkoval Polýnek. Fantastický zákrok. Byli jsme lepším týmem. Druhý poločas jsme začali jako ten první. I sestavou, aktivitou, tak i střídáním. V 58. minutě se prosadil po rohu Krepl a v 65. minutě si Gerža z vlastní půle dvakrát narazil a průnikovou přihrávkou mezi stopery vybídl opět pár minut hrajícího Ondráše ke skórování. 0:3. Vše vypadalo na jasný zápas ale poté začal úřadovat pan rozhodčí a začaly se dít věci. Souboj o míč metr za brankovou čárou a místo odkupu z toho byla penalta. Domácí ji v 77. minutě proměnili a dostalo je to na koně. Poté nás zákrokem podržel Gába. 86. minuta, útočník domácích v offsidovém úniku, následoval faul na našeho brankáře a míč dotlačen do sítě. Hlavní se šel zeptat k pomeznímu, ten potvrdil offside ale to se mu nepozdávalo, tak se zeptal fanoušků domácího týmu a na základě toho uznal gól. V 86. minutě tedy 2:3. Vypadalo to na závěrečné drama ale minutu na to, odpískal rozhodčí konec. Kluci bojovali a zasloužili si vyhrát. 3 body z venku jsou plně zasloužené ale nemuselo proběhnout ani to drama.