Členská sekce

Klubová členská sekce

Začátek roku 2022 se zapsal do historie Fotbalového klubu Mladcová. Povedl se nám další velký krok v jeho rozvoji - od konce února 2022 jsme přešli na novou on-line platformu správy klubu a interní komunikace mezi členy. Dá se říci, že přechodem na novou aplikaci posunujeme náš klub definitivně do 21.století.

Do moderního světa a tedy i sportu už online prostředí neodmyslitelně patří. Proto jsme moc rádi, že i my jsme se připojili do široké rodiny klubů, které již nějakou formu on-line aplikace používají. Zvolili jsme platformu eos club zone. Umožňuje jednoduše a přehledně sdílet důležité klubové informace směrem k našim členům i jejich rodičům. Hlavním benefitem aplikace je usnadnění a zefektivnění interní komunikace na ose klub - trenér - hráč - rodič! Na jednom místě pak naleznete spoustu dalších užitečných informací. Mezi výhody systému například patří:

• potvrzování/omlouvání hráčů z tréninků
  • přehled docházky hráčů
  • kalendář tréninků
  • nominace na zápasy či turnaje
  • elektronická registrace
  • přehled a možnost on-line plateb členských příspěvků
  • přehled povinností s notifikacemi
  • elektronické přihlášky na klubové akce
  • interní klubová komunikace

Přechod na klubovou členskou sekci tedy přináší efektivnější interní komunikaci všech zapojených skupin (klub, trenér, hráč, rodič), možnost schraňovat informace v ucelené podobě na jednom místě, průběžně informovat o aktuálním dění v klubu i snížení papírování. Platforma také přináší organizační prostor pro management, kterému umožňuje i snadnou správu klubového webu. Databáze klubové členské sekce je neustále aktualizována, a tak se všichni členové rychle a efektivně dostanou k relevantním informacím. Pro všechny členy i rodiče to znamená výraznou elektronizaci klubu, abychom byli společně více online. Chceme tak posílit vazbu mezi členy a klubem a vybudovat silnou komunitu členů FK Mladcová. Cílem je také odbourat jakoukoliv další komunikaci po skupinách na facebooku aj. tak, aby se naše klubová členská sekce stala jediným komplexním prostředím pro komunikaci a řízení klubu.

Základní podmínkou pro účelné a efektivní fungování aplikace, je navázání vzájemného kontaktu, tedy registrace členů v nové aplikaci dle níže uvedeného návodu. Člena klubu (hráče, hráčku), který ještě nedosáhl šestnácti let, musí registrovat jeho rodiče či zákonní zástupci, hráči nad šestnáct let se registrují sami.

Návod na přihlášení do klubové členské sekce FK Mladcová:

1. Otevřete si přihlašovací stránku do Členské sekce (odkaz vpravo nahoře na webu www.fkmladcova.cz).
  2. Ve spodní části klikněte na odkaz „Nová registrace“.
  3. Vyplňte textová pole označená hvězdičkou (např. jméno a příjmení člena, rodiče vyplňují jméno a příjmení svého dítěte). Po vyplnění všech polí (do pole Poznámka uveďte kategorii, ve které Vy nebo Vaše dítě působí), klikněte na tlačítko „Odeslat“. Vaše přihláška se odešle na sekretariát klubu. Klub musí Vaši žádost schválit a teprve poté je možno dokončit registraci. Žádosti jsou schvalovány průběžně.
  4. Po schválení klubem obdržíte na Vaši e-mailovou adresu, kterou jste zadali, zprávu s pozvánkou do Členské sekce.
  5. Klikněte na odkaz "Vytvořit účet", který Vám přišel do e-mailu.
  6. A teď to nejdůležitější: Aplikace Vás vyzve k potvrzení, zda jste člen nebo rodič (zástupce) daného člena. Členská sekce rozlišuje členy a jejich rodiče (zástupce), přičemž každý má svůj vlastní přístup. U členů mladších 15-ti let je vyžadováno zadání a kontrola kontaktních údajů rodičem. Rodiče (zástupci) více dětí se musí přihlásit skrze pozvánku každého z nich (správu veškerých dětí pak budou mít pod svým profilem).
  7. Potvrďte, upravte či zadejte své základní údaje a klikněte na tlačítko „Odeslat“.
  8. Budete přesměrováni na přihlašovací stránku, zadejte e-mail, heslo a klikněte na tlačítko „Přihlásit se“.
  9. Vyplňte prosím kontaktní údaje.
  10. Můžete začít naplno využívat Členskou sekci FK Mladcová.

Upozornění: Pozvánka přijde z virtuální e-mailové adresy, případně dotazy však na tuto adresu nesměřujte, správný klubový kontakt je fkmladcova@seznam.cz!

Věkové hranice v klubové členské sekci:

• člen starší 18 let má svůj členský přístup a nepotřebuje uvádět rodiče (zástupce),
  • člen od 15 do 18 let má svůj členský přístup a musí uvést alespoň jednoho rodiče (zástupce), který může, ale nemusí mít svůj aktivní rodičovský přístup,
  • člen mladší 15 let má svůj členský přístup a musí uvést alespoň jednoho rodiče (zástupce), který musí mít také svůj aktivní rodičovský přístup,
  • člen mladší 15 let nemá členský přístup, zastupuje ho v Členské sekci jeden nebo více rodičů (zástupců), kteří mají každý svůj rodičovský přístup.

V klubové členské sekci spravuje každý své kontaktní údaje, najde tam podklady pro platby, přihlášky na jednotlivé akce i potřebné dokumenty.

Klubovou členskou sekci nemusí naši členové používat jen na svých počítačích, ale i na mobilních telefonech. Součástí této platformy je totiž i mobilní aplikace, která je ke stažení jak v Google Play tak i v Apple Store.

Odkazy, které by se mohly hodit:

V případě dotazů nebo jakýchkoli problémů související s přechodem na klubový systém eos nás kontaktujte na e-mailu fkmladcova@seznam.cz, případně kontaktujte místopředsedu klubu Ing. Radka Klepala na telefonním čísle: 728 717 642.

Pevně věříme, že tuto zásadní změnu uvítáte, že se Vám bude v nové aplikaci dobře pracovat, že nám všem ušetří spoustu času a celkově zpříjemní sportování v klubu FK Mladcová.