173_20240212_125337.jpg

Memoriál Honzíka Plachého v Želechovicích

V sobotu 10.února se naše týmy mladších žáků a starší přípravky zúčastnili Memoriálu Honzíka Plachého.

V sobotu 10.února proběhl v tělocvičně základní školy v Želechovicích již 26.ročník Memoriálu Honzíka Plachého pro hráče ročníku 2012 a mladší. Náš klub se této akce zúčastnil dvěma týmy, jeden sestavili mladší žáci a druhý starší přípravka. Turnaj se hrál v počtu 4+1 systémem každý s každým, hrací čas byl 1x20 minut. Naši mladší žáci po zásluze celý turnaj vyhráli a nebýt toho, že po druhém zápase na chvíli usnuli na vavřínech a podcenili první skupinu děvčat z FC Zlín, tak by byla vítězná šnůra nepřerušena. Do dalšího zápasu se ale vrátili opět v plné síle a koncentraci a svým výkonem potvrdili vítězství. Střelcem turnaje se stal Patrik Šiller s krásným skóre 15 branek za turnaj. Neztratili se ani hráči starší přípravky, kteří odehráli (až na poslední vzájemný zápas) se soupeři vyrovnané zápasy a nakonec obsadil 4.místo.

mladší žáci:

Zúčastnili se: Adam Batěk, Vojta Otruba, Patrik Šiller, Josef Šenkeřík, Jan Švehlák, Jakub Švehlák, Vladimír Štefka, Adam Duda, Matyáš Stopa

Trenéři: Karel Dolina, Petr Otruba

Výsledky našeho družstva:

FK Mladcová – ŠSK Želechovice 7:2

FK Mladcová – FC Fryšták 4:0

FK Mladcová – FC Zlín holky A 1:2

FK Mladcová – FC Zlín holky B 6:1

FK Mladcová – FK Mladcová starší přípravka 11:1

starší přípravka:

Zúčastnili se: Viktor Klapálek, Sebastián Stavjaník, Štěpán Kollár, Martin Mikula, Matěj Stojan, Max Slaměník, Lukáš Haloda, Marek Vidlička

Trenéři: Tomáš Haloda, Dušan Vidlička