mladší přípravka: Halový turnaj ve Velké Bystřici

Účast na kvalitně obsazeném halovém turnaji ve Velké Bystřici.

O uplynulém víkendu vyrazila naše mladší přípravka opět na Hanou a zúčastnila se halového turnaje ve Velké Bystřici. Hrálo se 1x10 minut každý s každým za účasti 10-ti mužstev rozdělených do dvou skupin. Ve skupině jsme narazili na Sigmu Olomouc, 1.HFK Olomouc, FK Krnov a Sokol Bohuňovice. V prvním zápase jsme získali bod za remízu 1:1 s 1.HFK Olomouc, když jsme po dobrém výkonu ztratili vedení až v poslední minutě zápasu. V dalším utkání jsme porazili Sokol Bohuňovice 1:0. Poté jsme narazili na pozdějšího vítěze turnaje olomouckou Sigmu, které jsme podlehli 0:6 a skupinu jsme zakončili porážkou s týmem FK Krnov 1:3.

Ve skupině jsme obsadili třetí místo se ziskem 4 bodů a skórem 3:10, což znamenalo, že jsme si zahráli o konečné 5. - 8. místo. V zápase proti Sokolu Žabčice jsme prohráli 1:4 a v souboji o konečné 7.místo jsme znovu narazili na tým FK Krnov, který jsme tentokrát porazili vysoko 5:1.

Organizátory turnaje byl zvolen nejlepší hráčem našeho týmu brankář Matyáš Manďák, kterému byla za dobré výkony odměnou nejen individuální cena, ale i vstřelená branka v posledním zápase. Na turnaji jsme se setkali s kvalitními týmy a jednotlivé zápasy byly pro nás cenná zkušenost.

Zúčastnili se: Matyáš Manďák, Sebastian Fridrich, Martin Jakuba, Jakub Vařecha, Tomáš Janulík, Sebastián Pálka, Matyáš Kelar, Metoděj Bartošek, Šimon Vala

Trenéři: Jan Manďák, Jakub Bartošek