175_20240219_063016.jpg

mladší přípravka: V oslabené sestavě jsme neuspěli

Mladší přípravka se v sobotu 17.2. zúčastnila dalšího halového turnaje v Lipníku nad Bečvou.

V sobotu 17.února se mladší přípravka znovu zúčastnila turnaje pořádaného spolkem Golmánci, který se opět uskutečnil v krásné moderní hale v Lipníku nad Bečvou. Hrálo se 1x15 minut každý s každým za účasti pěti týmů.

Před samotným turnajem se nám bohužel sešlo hodně omluvenek a tak jsme vyrazili pouze s šesti hráči.

V prvním utkáním jsme dlouho drželi remízu 0:0 s pozdějším vítězem z Bruntálu, ale nakonec prohráli 0:1. Druhé utkání jsme sehráli proti týmu z Velkých Bílovic. Po brance Martina Jakuby jsme se dostali do vedení, které jsme drželi skoro celý zápas. Naši kluci přidali i druhou branku, dle reakcí celé haly včetně trenéra soupeře jsme se oprávněně radovali, nicméně pan rozhodčí ukázal odkop od branky s vysvětlením že míč nebyl celým objemem za čárou. Bohužel v závěru jsme inkasovali a na světě byla remíza 1:1. Třetí utkání proti Velkému Týnci jsme začali dobře, vypracovali jsme si tři gólovky, které jsme ale nevyužili a přišel trest v podobě 4 branek do naši sítě. Poslední utkání jsme hráli proti děvčatům se Sigmy Olomouc. Na našem týmu se projevila únava a moc pěkná hra nebyla k vidění. Sigma se dostala do vedení, na které jsme naštěstí dokázali odpovědět brankou Matyáše Manďáka z přímého kopu. Dva uhrané body znamenaly konečné poslední páté místo. Hráče je třeba pochválit, že vydrželi celý turnaj v tak malém počtu hráčů.

Zúčastnili se: Matyáš Manďák, Martin Jakuba, Jakub Vařecha, Tomáš Janulík, Sebastián Pálka, Simon Kadlčík

Trenéři: Jan Manďák, Michal Vařecha

Výsledky našeho družstva:

FK Mladcová – FC Slavoj Olympia Bruntál 0:1

FK Mladcová – TJ Velké Bílovice 1:1 (Jakuba)

FK Mladcová – Sokol Velký Týnec 0:4

FK Mladcová – Sigma Olomouc dívky 1:1 (Manďák)