168_20231212_120151.jpg

mladší žáci: Turnaj v městské hale v Otrokovicích

V neděli 10.prosince jsme se zúčastnili halového turnaje v Otrokovicích.

V neděli 10.prosince jsme se v Městské sportovní hale v Otrokovicích na Baťově zúčastnili prvního z halových turnajů pro kategorii mladších žáků, které pořádá OFS Zlín. Turnaje se zúčastnilo deset mužstev a hrálo se tradičně ve dvou skupinách s vyvrcholením v zápasech o konečné umístění.

Hrací doba byla stanovena na 1x 14 minut a hrálo se systémem 4+1. Do naší skupiny byly nalosovány týmy SK Baťov 1930, TJ Halenkovice, Sokol Tečovice a Sokol Veselá. I když nakonec náš mladý tým skončil na posledním desátém místě, předvedli jsme solidní výkon, aktivní hru a několik moc hezkých akcí. Zradila nás bohužel obranná hra, na které musí naši mladíci zapracovat, a věříme, že na dalším turnaji bude výsledek veselejší. Všichni hráči zaslouží pochvalu za reprezentaci našeho klubu. Turnaj vyhrálo družstvo Hvozdné.

Zúčastnili se: Adam Batěk, Jonáš Bobál, Vojta Otruba, Dominik Rota, Patrik Šiller, Josef Šenkeřík, Jan Švehlák, Tomáš Vajda a Matouš Vogl

Trenéři: Tomáš Michálek a Petr Otruba

Výsledky našeho družstva: