206_20240506_064013.jpg

muži A: Bez gólů to nejde

TJ Nedachlebice - FK Mladcová 1:0 (0:0)

Cyril Řezníček, vedoucí mužstva Nedachlebic: „Jsme spokojení. Pro nás to jsou tři cenné body. Děkovat musíme hlavně brankáři Hájkovi, který nás v úvodní půlhodině několika bravurními zákroky podržel. Hosté neproměnili velké šance, kluci se ale semkli a poločas dohráli za bezbrankového stavu. Ve druhé půli jsme zlepšili pohyb, důraz a krásnou střelou Šilhavého šli do vedení. Hosté hru otevřeli a my pak měli několik dalších šancí, které jsme ale neproměnili. Závěr už byl v naší režii. I když nám chybělo několik kluků, těžký zápas jsme zvládli a nyní se nám dýchá zase o něco lépe.“

Jan Somberg, trenér Mladcové: „Měli jsme perfektní vstup do utkání. Místo toho, abychom ve dvacáté minutě vedli 3:0 nebo 4:0 a zápas v klidu kontrolovali, dostaneme ve druhé půli gól a prohrajeme. Domácí hráč byl sice v těžké pozici, ale trefil se krásně z voleje pod břevno. Domácí vyhráli zaslouženě, protože na rozdíl od nás dali gól. Jinak ale v prvním poločase vystřelili snad jednou na naši bránu. My jsme měli čtyři samostatné nájezdy, další šance. Druhá půlka už nebyla z naší strany tak dobrá. I tak jsme měli slušné příležitosti ke skórování. V závěru jsme otevřeli hru a soupeř hrozil. Bohužel nyní nedokážeme dát gól z ničeho.“

TJ Nedachlebice – FK Mladcová 1:0 (0:0)

neděle 5.května, 16.30

rozhodčí: Rochovanský – Němec

delegát svazu: Straka