166_20231029_080112.jpg

muži A: Perně vybojované tři body

FK Mladcová - TJ Těšnovice 1:0 (0:0)

Jan Somberg, trenér Mladcové: „Na závěr podzimu se u nás všechno vrátilo do starých kolejí. Na poslední utkání nás bylo sedmnáct, zase jsme zahazovali šance. Kromě posledních patnácti minut první půle jsme byli jednoznačně lepší, ale to, co jsme nedokázali proměnit, byl opravdu extrém. Jediný gól jsme dali z penalty, která nám naštěstí na výhru stačila. Kluci se ale na strašně těžkém a hrbolatém terénu nadřeli. Těšnovice si dvě velké příležitosti vypracovaly na konci prvního poločasu, kdy jsem si myslel, že se nám zahozené šance vymstí. Naštěstí jsme to ustáli a zápas zvládli. Za mě je to zasloužené vítězství. S podzimem ale spokojení nejsme. Jedenáct bodů je málo. Horší je, že jsme většinu zápasů odehráli v jedenácti lidech. Pokud nás nebude chodit víc, tak to nemá smysl."

Petr Bíbr, trenér Těšnovic: „Zklamání je velké. Za mě to byl remízový zápas, který se hrál na hrozném hřišti. Před námi hráli ještě dorostenci, kteří jej úplně rozbili. S trávníkem to nemělo nic společného, byla to úplná katastrofa. Jediný gól jsme dostali z penalty, která byla všelijaká. Na druhé straně jsme i my měli kopat pokutový kop. V zápase jsme si vypracovali dvě šance, ty měl ale soupeř taky. Utkání moc pohledné nebylo, spíš to byl boj. Sudímu se zápas moc nevyvedl."

FK Mladcová – TJ Těšnovice 1:0 (0:0)

sobota 28.října, 14.00

rozhodčí: Mitáček – Dorůšek, Uhlířová

branka: Haloda (53.pen.)