muži A: Také z Nedašova bez bodů

TJ Nedašov - FK Mladcová 2:1 (1:1)

Tomáš Kolínek, trenér Nedašova: „Před utkáním jsem si myslel, že to pro nás bude trošku jednodušší utkání. Soupeř měl totiž méně bodů a v tabulce byl dole. U nás se ale Mladcová prezentovala jako snaživý a fotbalový tým. Hosté byli v první půli herně lepší. My jsme se sice po standardní situaci ujali vedení, soupeř ale za pár minut výsledek srovnal na 1:1 a až do přestávky byl herně o něco lepší. My jsme ale po změně stran zabrali, více napadali rozehrávku Mladcové a náš výkon šel nahoru. V úvodních dvaceti minutách druhé půle jsme si vypracovali tři šance, ale žádnou z nich jsme neproměnili, což byla velká škoda. Pak nám ale vyšla jedna akce, když krajní bek Šenkeřík přihrál Jirkovi Markovi, který udělal brankáři kličku a ten jej fauloval. Z nařízené penalty jsme dali na 2:1. Utkání jsme dohráli. Jsem rád, že jsme si spravili chuť po minulém zápase v Kroměříži. Po debaklu 0:10 jsme byli hodně zklamaní. Nyní nás čeká ve čtvrtek domácí dohrávka s Újezdcem. Toto utkání chceme rovněž zvládnout.“

Jan Somberg, trenér Mladcové: „Po většinu první půle jsme byli lepším týmem, vypracovali si vyložené šance, které jsme ale neproměnili. Soupeř nás potrestal tečovanou střelou z rohu. My jsme velmi brzy stačili vyrovnat. Gól jsme si zasloužili, protože jsme soupeře přehrávali a vypracovali si daleko víc šancí. Domácí byli ve druhé půli důraznější, dostali nás pod tlak. My jsme začali víc

TJ Nedašov – FK Mladcová 2:1 (1:1)

neděle 24.září, 15.30

rozhodčí: Kovářčík – Hrubý, Vitásek

branka: Haloda (33.)

sestava: Liška – Hoza (58.Hájek), Vaněk, Kočica, Kahaja – Hanák, Dvořáček (80.Slavický), Blažek, Haloda, Fabík – Čihánek (66.Ondráš)

e kazit, ztrácet míče. O body jsme přišli kvůli jednomu špatnému vyběhnutí gólmana, který fauloval protihráče a byla z toho penalta a gól na 2:1. Myslím, že remíza by byla spravedlivá.“