9_1628167720.png
8_1628167700.png
154_20231015_170900.jpg

muži A: Zasloužená remíza

FK Mladcová - Fotbal Kunovice 0:0

Jan Somberg, trenér Mladcové: „Utkání bylo škaredé, zbytečně nervózní, ne moc pohledné. Remíza je asi spravedlivá, byť kvůli divákům to mohlo skončit třeba 1:1. Celkově ale moc šancí k vidění nebylo. Od nás měl zajímavou příležitost Dvořáček, neuspěli ani Haloda s Čihánkem nebo Fabík. Naproti tomu hosté ve druhé půlce nebyli u naší brány. Až v poslední minutě zahrozili, nakonec mohli i vyhrát. Celkově jsme ale ve druhé půli byli jednoznačně lepší, ale hráli jsme jenom po vápno bez nějakých větších šancí. Konečně nás bylo víc. Přišli i hráči, které jsem půl roku neviděl."

Jiří Vojtěšek, trenér Kunovic: „Pro diváky to moc pohledný zápas nebyl, šancí bylo jako šafránu. My jsme v prvním poločase zahrozili jenom trestným kopem Šmatelky, který mířil do břevna. Z naší strany byl první poločas lepší než druhý. Po změně stran jsme se už tolik do hry nedostali. Na vině byl hrbolatý terén, na kterém balon poskakoval. Podmínky ale byly pro oba týmy stejné. V poslední minutě mohl rozhodnout Basovník, kdyby to lépe vyřešil, mohli jsme si odsud odvést všechny body, což by ale bylo nezasloužené. Bylo vidět, že domácí to chtěli zlomit, vyhrát. Utkání nebylo extra vyhrocené, fauly k fotbalu patří. Kvůli lidem je škoda, že nepadl žádný gól. Od nás to rozhodně nebylo topové, umíme zahrát lepší fotbal. Pokud bychom ale pokaždé, když hrajeme špatně, získali bod, nebylo by to špatné. Od první minuty hrál uzdravený Šmatelka, jinak je to ohledně marodky pořád stejné. Marodi nenaskakují, podzim už nějak dohrajeme."


FK Mladcová – Fotbal Kunovice 0:0

sobota 14.října, 15.00

rozhodčí: Číž – Šošolík, Fridrich

sestava: Liška – Hoza, Mičola, Korvas, Kahaja – Dvořáček (64.Ondráš), Kočica, Haloda, Blažek, Fabík – Čihánek (64.Hájek)