muži B: Obrat ve druhém poločase

Sokol Mysločovice - FK Mladcová 1:4 (1:0)

Utkání dvou rozdílných poločasů. První byl z našeho pohledu plný zbytečných kliček a špatných přihrávek. Už po šesti minutách jsme po kopu z rohu dostali gól a bylo na celý poločas vymalováno. Vůbec jsme nestříleli a hráli bez gólového efektu. Druhá půle už byla o něčem jiném. V 51.min, Mirek Lebánek prošel celým hřištěm a křížnou střelou vyrovnal. O pět minut později se do míče opřel Šerko Mehmedi a bylo 2:1. Domácí nás pak trochu zatlačili, ale bez efektu, naopak na druhé straně se pěkně trefil Honza Vičánek. V v 83.min. vysunul nádherným pasem Šerko Mehmedi Martina Zahradníka, který lobem přehodil brankáře a upravil konečné skóre na 1:4. Utkání se pak v klidu dohrálo.

Sokol Mysločovice – FK Mladcová B  1:4 (1:0)