50_20221002_180157.png

muži: Bod bez gólů a fotbalové krásy

TJ Nivnice – FK Mladcová 0:0

V zápase, který příliš fotbalové krásy nepobral, jsme konečně neinkasovali, bohužel jsme ale ani žádnou branku nevstřelili a nakonec vydřeli bod. V první půli jsme byli o něco fotbalovější, ale víc než k několika nebezpečným centrům jsme se prakticky nedostali. Domácí hrozili jen nakopávanými balóny za obranu, které jsme buď odvrátili, nebo domácí neměli dobrou mušku. Ve druhém poločase jsme pak už nedokázali vepředu udržet míč a domácí obrana nás téměř k ničemu nepustila. Soupeř měl územní převahu, kterou však i díky naší bojovnosti nedokázal zužitkovat.

Pavel Matula, trenér Mladcové: „Jsem maximálně spokojený. Pro nás je to zlatý bod. Kluci to odedřeli, odmakali. Domácí byli ve druhém poločase daleko lepší než my, ale moc šancí si nevypracovali. Ani my jsme ale příliš nebezpeční nebyli. Celkově to bylo takové bojovné utkání. Jsem rád, že jsme poprvé v sezoně neinkasovali a uhráli nulu. Sestavu jsme měli dobrou.“

Pavel Barcuch, trenér Nivnice: „Herně jsme byli o něco lepší, bohužel jsme se za celý zápas nedokázali střelecky prosadit. Z naší strany to bylo hodně upracované. Celkově to byl spíš bojovný zápas s pár šancemi. Myslím, že jsme si zasloužili vyhrát, ale zase tolik gólovek jsme neměli. Za celý zápas snad jenom dvě. Na druhé straně Mladcová si žádnou tutovku nevypracovala. Moc koukatelný fotbal to nebyl, spíš boj. Chyběli nám čtyři hráči. Mrzí mě, že jsme to v domácím prostředí neurvali, ale tak to bohužel někdy je.“

TJ Nivnice – FK Mladcová 0:0

neděle 2.října, 15.00

rozhodčí: Zpěvák – Kotačka, Hrubý

sestava: Liška – Hoza, Mičola, Vaněk, Fabík – Hájek (69.Vyvlečka), Blažek, Haloda (85.Chlebík), Kočica, Dvořáček (69.Višenka) – Chludil