73_20230220_060147.jpg

muži: V dalším zápase ZT potěšila jen výhra

FK Mladcová – SK Louky 2:0 (1:0)

Utkání slabší úrovně hrané místy za silného deště, ve kterém jsme měli hru a míč téměř po celý zápas pod kontrolou, bohužel jsme se až příliš přizpůsobili kvalitě soupeře. Hned v úvodu Dan Kahaja téměř v rozporu s fyzikou trefil volejem všechny tři tyče brankové konstrukce a míč pak přistál v rukou brankáře. V dalším průběhu zápasu jsme pak nastřelili tyč ještě dvakrát. Po několika nevyužitých šancích jsme se ujali vedení na konci první dvacetiminutovky, když kombinační akci zakončil uspěšně Vlasťa Fabík, což jistě, vedle našich dresů s reklamou firmy, potěšilo jeho otce, který se na utkání chvíli zastavil cestou za pracovními povinnostmi na Slovensku. Soupeř se před naši branku dostával ojediněle, víceméně po již tradičních nepřesnostech v naší rozehrávce. Ve druhé půli se po jedné z mála pohledných a přesných akcí ještě gólově prosadil Martin Čihánek.

FK Mladcová – SK Louky 2:0 (1:0)

neděle 19.února, 14.00, Uh.Brod UT, ZT Gambrinus Cup

branky: Fabík (18.), Čihánek (67.)

sestava: Liška – Hoza, Korvas, Vaněk, Slavický – Kahaja, Blažek, Kočica, Fabík – Čihánek, Hájek

střídali: Hanák, Pokorný