Zobrazeno 1 až 3 z celkem 3 článků.

Výsledky a tabulky

Upozorňujeme návštěvníky našich stránek, že správci webu se zatím nepodařilo provést synchronizaci s údaji FAČR a výsledky a tabulky tak nejsou aktuální.

Členské příspěvky

Informace pro všechny členy FK Mladcová - valná hromada, která proběhla v pátek 8.března, schválila výši členských příspěvků pro rok 2024. Oproti minulému roku došlo k mírnému navýšení u mládeže, což je způsobeno navýšením členských příspěvků ze strany Fotbalové asociace (FAČR). Kompletní informace je k dispozici pod odkazem Klub-členské příspěvky.

Tréninkové hřiště otevřeno.

Od 10.března je opět otevřeno tréninkové hřiště. Upozorňujeme, že hřiště slouží pro tréninkové účely členů FK Mladcová a dále je sportovní využití umožněno pouze dětem a mládeži s trvalým bydlištěm v místní části Mladcová.