dorost: Statečná jedenáctka

FC Velké Karlovice+Karolinka - FK Mladcová 6:1 (1:0)

Do Karolinky jsme bohužel odjížděli jen s jedenáctkou hráčů bez možnosti využít náhradníků na střídačce. Pro zúčastněných 11 statečných to byla poměrně značná psychická zátěž s vědomím, že každý z nich bude muset odehrát celé utkání a to navíc v horkém počasí ne zcela vhodném pro sport. Rozhodčí Konečný však zkušeně bral tento stav na vědomí a pravidelně v každém poločase vyzval týmy k doplnění tekutin.

Náš tým se s velmi dobře hrajícím soupeřem na širokém hřišti pral statečně a to jak fyzicky, tak herně. Poločas 1:0 pro domácí v aktuální situaci byl poměrně překvapivým a povzbuzujícím výsledkem, bohužel druhý poločas ukázal, že hra bez jakékoliv možnosti využití střídajících hráčů, je v této soutěži nemyslitelná. Přestože se naši kluci snažili a odměnou jim byla i vstřelená branka, kterou dal v 69. minutě Štěpán Shejbal, jehož to byl první střelecký zápis po příchodu z kategorie žáků, výše obdržených branek byla způsobena postupným úbytkem sil. Z pohledu herního týmového výkonu a při pohledu na konečný výsledek by se dalo říct, že jednotlivé individuální výkony nedosahovaly úrovně soupeře. To však není úplně pravdou, i když je třeba zmínit velmi dobrou technickou úroveň hráčů soupeře, důležitou součástí výsledku byla větší sehranost soupeře a možnost hráče ve hře vystřídat za čerstvé síly.

Samozřejmě je u našeho týmu na čem pracovat, ale  celý tým opravdu bojoval do posledních sil a herně určitě nepropadl, což je velmi pozitivní.

FC Velké Karlovice+Karolinka – FK Mladcová  6:1 (1:0)