mladší žáci: Konečně první bod

SK Tlumačov - FK Mladcová 3:3 (3:3)

Mladší žáci z Tlumačova přivezli po vyrovnaném průběhu zápasu první bod. Hned v úvodu prvního poločasu jsme inkasovali branku, na kterou ale vzápětí přišla odpověď. Vyrovnávací trefu vsítil Patrik Šiller a chvíli po něm nás dostal do vedení Vojta Otruba. Pak následovalo hodně šancí a střel na branku soupeře, které bohužel neskončili v síti. Ve 21. minutě domácí srovnali a vzápětí zvýšili na 3:2. Šest minut před koncem první půle jsme znovu dokázali vyrovnat, když gól vstřelil Josef Šenkeřík. Ve druhém poločase jsme viděli vyrovnaný souboj, který ale další branky nepřinesl.

SK Tlumačov – FK Mladcová 3:3 (3:3)