202_20240429_071002.jpg

muži A: Ostudná prohra

FK Mladcová - Sokol Újezdec-Těšov 0:3 (0:2)

Jan Somberg, trenér Mladcové: „Z naší strany to byla jedna velká tragédie a ostuda. My jsme sice nějak hráli, ale všechno jsme zkazili. Soupeř čekal na naše chyby. Po vedoucí brance to zabetonoval a spoléhal jenom na brejky, což mu stačilo, protože my jsme byli strašidelní a nedali si kloudnou přihrávku. Opravdu to od nás bylo něco strašného. Sice nám chybělo šest nebo sedm hráčů ze základní sestavy, ale to neřeším. I v tomto složení jsme to měli zvládnout daleko lépe a vyhrát. Utkání budu rozdýchávat ještě dlouho.“

Jiří Vystrčil, trenér Újezdce: „My jsme samozřejmě spokojení. Odehráli jsme dobrý zápas. Ve hře sice byly pasáže, kdy jsme neměli moc velkých šancí, jenom nějaké náznaky, ale celkově jsme to zvládli velmi slušně. Dali jsme tři góly, ale jasných šancí jsme měli víc než Mladcová. Ještě za bezbrankového stavu se ocitl sám před gólmanem Dlapa, ale neuspěl. Vše si vyhradil ve 38. minutě, kdy zvýšil na 2:0. Skóre otevřel Vacula, ve druhé půli proměnil penaltu Solařík. Čtvrtý gól mohl přidat Vystrčil, ale velkou příležitost zahodil. Chyběli nám Sláma s Kundratou a taky zraněný Pěnička. Kluci ale odbojovali i bez nich.“

FK Mladcová – Sokol Újezdec-Těšov 0:3 (0:2)

sobota 27.dubna, 16.00

rozhodčí: Mičkal – Majzlík, Buchtová

delegát svazu: Straka