194_20240414_124607.jpg

muži A: Důležité body a náprava skóre

FK Mladcová - FC Koryčany 6:0 (4:0)

Naše mužstvo zápasí se zraněními a nemocemi hráčů a tak jsme dávali dohromady sestavu velmi složitě, hosté však podle slov jejich trenéra na tom jsou podobně. Hned v úvodu zahrozil dvakrát náš soupeř, záhy však pěkný centr Tomáše Mičoly proměnil hlavou zblízka Martin Čihánek a převzali jsme taktovku utkání. Do přestávky jsme přidali další tři branky a druhý poločas pak ještě dvě. Škoda jen dalšího nepříjemného zranění, tentokrát střet odnesl kapitán mužstva Ondřej Blažek.

Jan Somberg, trenér Mladcové: „Vítězství je naprosto zasloužené. Pokud bych byl k soupeři hodně přísný, mohli jsme vyhrát ještě vyšším rozdílem, nedali jsme další čtyři nebo pět šancí. Hosté si vypracovali dvě velké příležitosti. Jednu hned v úvodu střetnutí za bezbrankového stavu. Tu jsme však přečkali a Koryčanům do přestávky nasázeli čtyři góly. Zbytek utkání jsme v klidu kontrolovali. Jenom mě mrzí, že jsme přišli o dva hráče, kteří museli do nemocnice na vyšetření. Už v prvním poločase musel střídat kapitán Blažek, vypadá to na zlomeninu klíční kosti, zápas nedohrál ani Haloda. Hosté nestíhali, pomáhali si tvrdými fauly. Některé věci už byly za hranou. A to jsme po minulém utkání přišli o dva hráče.“

FK Mladcová – FC Koryčany 6:0 (4:0)

sobota 13.dubna, 15.30

rozhodčí: Rybka – Zicháček, Veselý

branky: Čihánek 3 (7., 29., 39.), Dvořáček (26.pen.), Hanák (58.), Fabík (86.)

sestava: Liška – Kahaja, Kočica, Mičola, Fabík – Ramert (71.Slavický), Blažek (24.Hanák), Haloda (59.Ondráš), Višenka, Dvořáček – Čihánek