muži A: Venku bez gólu a bez bodů

Sokol Újezdec-Těšov - FK Mladcová 3:0 (2:0)

Jiří Vystrčil, trenér Újezdce: „Jsem spokojený s výkonem i výsledkem. Konečně jsme to prolomili, výhra se ale nerodila vůbec lehce. Do vedení jsme šli v 18. minutě po brance Pomajbíka, který klidně mohl dát tři góly. Využil však pouze svoji jednu šanci. Uklidnila nás až druhá trefa Bíny těsně před přestávkou. V prvním poločase si však vypracovaly šance oba týmy. Kdyby to po 45 minutách bylo 6:2, nikdo by se asi nedivil. Neproměněné šance mě mrzí. I po změně stran jsme hrozili, vypracovali si velké, osmdesátiprocentní šance ke skórování, skórovali však už pouze jednou, když se prosadil střídající Dlapa. Mladcová měla ve hře nějaké úseky, kdy byla lepší na balonu a přehrávala nás. Hosté byli šikovní na míči, my jsme však byli důraznější a taky efektivnější.

Sokol Újezdec-Těšov – FK Mladcová 3:0 (2:0)