156_20231015_171848.jpg

muži B: Nové dresy jsme pokřtili vítězstvím

Sokol Komárov - FK Mladcová B 0:8 (0:2)

V zápase s posledním týmem Komárova bylo důležité nic nepodcenit a dovézt z venku tři body, což se nám podařilo. Do zápasu jsme vstoupili aktivně, ale opět nevyužili několik stoprocentních šancí. Skóre se měnilo až v 19. minutě, kdy se po centru trefil Mira Lebánek. O pár minut později to už bylo o dvě branky, po individuální akci výborně hrajícího Honzy Vičánka skóroval Rob Ondráš. Do konce poločasu to mělo být minimálně o pět až šest branek, ale nedařilo se nám prostřelit dobře stojícího brankáře domácích nebo nám v tom zabránila branková konstrukce.

Do druhé půle jsme vstoupili velmi dobře a Komárov nepustili z jejich obrané poloviny. Opět to byl festival zahozených šancí, ale sem tam se nám podařilo balón dostat do sítě. Hlavou se prosadil Eda Skalník, Honza Vičánek si dvakrát pohrál se soupeřovou obranou a zavěsil, po signálu z přímého kopu se trefil Martin Zahradník a v závěrečné patnácti minutovce ještě Rob Ondráš s Honzou Manďákem.

Z naší strany nebyl zápas dle představ, obrana sice fungovala, ale v útočné fázi kazíme a hrajeme zbrkle. Přizpůsobíme se soupeřům, na hřišti se pořád hledáme a trápí nás koncovka. Máme na všechno až moc času a zbytečně vymýšlíme. Devadesát minut hrajeme do plných, ale nedaří se nám dát gól “z ničeho” a na všechny góly se někdy až zbytečně nadřeme. Příští týden nás doma čeká zápas o první místo s Velkým Ořechovem, kterému máme co vracet. Nachystáme se a uděláme vše pro to, abychom se stali půlmistry po podzimní části.

Sokol Komárov – FK Mladcová 0:8 (0:2)

neděle 14.října, 15.00

rozhodčí: Marišler

branky: Ondráš 2 (22., 82.), Vičánek 2 (55., 61.), Lebánek (19.), Skalník (51.), Zahradník (74.), Manďák (87.)

sestava: Slováček – Novák, L.Struška, O.Skovajsa, O.Struška – Zahradník, Skalník, M.Venený, Ondráš – Lebánek, Vičánek

střídali: Manďák, M.Skovajsa, Michálek