149_20231003_153411.jpg

muži B: Tentokrát šťastná třináctka

FC Rak Provodov - FK Mladcová B 0:13 (0:7)

Komentář Miry Lebánka:  V neděli jsme zajížděli na horkou půdu Provodova, který má v této sezóně výsledky jako na houpačce. Nám se konečně podařilo stabilizovat kádr a odjížděli jsme na Provodov v plné sestavě. Už od začátku bylo jasné, kdo bude diktovat tempo a hned v 1. minutě se trefil Vičánek. Ve 3. minutě skóroval Venený, v 15. minutě dorážel do prázdné brány Dlabač, v 19. minutě zavěsil Lebánek , ve 20. minutě Radek Krepl, po něm Venený a pak opět Krepl a tím uzavřel skóre prvního poločasu . O přestávce jsme si řekli, že chceme hrát pěkný fotbal i nadále a zlepšit si skóre. Nástup do 2. poločasu se nesl podobně, jako nástup do 1. poločasu, akorát jsme neproměňovali šance, kdy 4x selhal v zakončení Zahradník. v 60 minutě jsme prostřídali a čerství hráči z lavičky začali trefovat zařízení. Trefili se 2x Skalník, Novák, opět Venený s Vičánkem a nakonec i Martin Zahradník.
Co se týče hry Provodova, šlo vidět, že do zápasu vstoupili odevzdaní a nekladli nám žádný odpor.
Poučili jsme se z předchozího zápasu a i po čtyřech vstřelených brankách v úvodní dvacetiminutovce jsme nepřestali hrát. Po celou dobu jsme předváděli pohledný fotbal a celé utkání se odehrávalo jen na polovině Provodova. Zatím jsme ve fázi, kdy hledáme střelce, který by dal za takový zápas čtyři nebo pět gólů, ale jsme rádi, že to tam padá všem a v tabulce střelců nikdo nevyniká. Chtěl bych poděkovat hráčům za výborný přístup, ale zápas s Provodovem je za námi a příští týden v sobotu nás doma čeká Hřivinův Újezd, se kterým chceme potvrdit formu.

FC Rak Provodov – FK Mladcová B 0:13 (0:7)

neděle 1.října, 15.30

rozhodčí: Houžvička

branky: M.Venený 3 (3., 25., 70.), Vičánek 2 (1., 71.), Krepl 2 (20., 38.), Skalník 2 (60., 63.), Dlabač (15.), Lebánek (19.), Novák (67.), Zahradník (80.)

sestava: M.Skovajsa – O.Struška, L.Struška, Brhel, Mehmedi– Zahradník, Skalník, Dlabač, Vičánek – Lebánek, M.Venený

střídali: Manďák, Krepl, Slováček, O.Skovajsa, Novák, Michálek