muži B: Zaváhání v úvodu jara

FK Mladcová B - Sokol Mysločovice 1:2 (0:1)

Utkání proti Mysločovicím se nám vůbec nepovedlo. Trápili jsme se herně, fyzicky i takticky. Chybí nám fyzička a nejsme sehraní, jelikož každý zápas hrajeme v naprosto jiné sestavě. Minulý týden se nám zranil Zahradník a v zápase nám scházel ještě Brhel se Skalníkem. Mysločovice hráli, co potřebovali. Čekali na naše chyby a dostávali se do šancí dlouhými nákopy od stoperů. My na tento styl hry neumíme hrát a co je horší, snažíme se vždy soupeři přizpůsobit. Do šatny jsme šli šokovaní našim výkonem a za stavu 0:1, kdy se trefil hráč hostů Skopalik. Druhá půle přinesla z naši strany zlepšení, drželi jsme míč celých 45 minut na svých kopačkách a dobývali obranu Mysločovic. Bohužel marně. Nedokázali jsme vystřelit a selhávali jsme celkově ve finální fázi. Podařilo se nám vyrovnat po krásné kombinaci Vičánka s Kolářem, kdy první jmenovaný dostal míč za záda brankáře - 1:1. Mysločovice se jen bránili, ale sem tam zahrozili z brejku. Z jednoho takového nám utekli a Míša Skovajsa zatáhnul za ruční brzdu, kdy bohužel zfauloval v našem pokutovém území jejich hráče. Z nařízeného pokutového kopu se hostující hráč nemýlil - 1:2. Měli jsme tam ještě nějaké šance, ale nepodařilo se nám skórovat. Gratulace do Mysločovic za bojovný a houževnatý výkon. Mysleli jsme si, že se porazí sami a až na pár výjimek to byl od nás laxní a odevzdaný výkon. Snad jsme se poučili a příští utkání to odčiníme.

FK Mladcová B – Sokol Mysločovice 1:2 (0:1)