74_20230227_070234.jpg

starší žáci: Šestí na turnaji v Otrokovicích

Družstvo starších žáků se zúčastnilo halového turnaje v Otrokovicích.

V sobotu 25.února se naši starší žáci zúčastnili halového turnaje organizovaného OFS Zlín, který se konal ve sportovní hale Štěrkoviště v Otrokovicích. Na úvod turnaje jsme nastoupili ve skupině proti Loukám. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a ve čtvrté minutě jsme vedli. Bohužel jsme doplatili na neproměňování šancí a Louky toho využily a srovnaly. Třicet vteřin před koncem zápasu soupeř rozhodl zápas ve svůj prospěch. Během celého utkání jsme sice byli lepší, ale nebylo nám to nic platné. V následujících dvou zápasech jsme týmy Luhačovic a Březové deklasovali pěti a sedmigólovým přídělem bez obdržené branky. V posledním utkání skupiny jsme proti Štípě mohli rozhodnout o našem postupu do finále. I když jsme po třiceti sekundách šli do vedení, další šance jsme neproměnili a po jednom z nedorozumění v obraně soupeř vyrovnal. My jsme již nedokázali zvrátit utkání v náš prospěch a zůstal pro nás souboj o páté místo.

K tomu jsme nastoupili proti Halenkovicím. Bohužel jsme zápas podcenili a mysleli si, že se hosté porazí sami. Zápas jsme dotahovali v samotném závěru do penalt, které lépe zvládli hráči Halenkovic. Celkově jsme tedy v turnaji obsadili šesté místo. Všem hráčům patří poděkování za dobrou reprezentaci klubu.

Zúčastnili se: Filip Fojtík, Patrik Doupovec, Pavel Šmejkal, Miroslav Smékal, Patrik Ščuglík, Štěpán Shejbal, Patrik Chlud, Khuslen Nyambayar, Adam Vladyka a Dominik Januška

Trenéři: Vladimír Indrák, Marek Gerža a Zdeněk Vladyka

Výsledky našeho družstva: Mladcová – Louky 1:2 (Nyambayar)

Mladcová – Luhačovice 5:0 (Ščuglík 2, Chlud, Doupovec, Nyambayar)