FK Mladcová - Fotbal Kunovice 0:0
Prvním trenérem mužstva SK Mladcová byl ve válečných letech (1942-45) pan Alois Špaček. Poté se v trenérské funkci střídali hlavně bývalí či současní hráči – byli to pánové Karel Dvořák, František Bezruč, Josef Juráň, František Štětkář, Josef Štětkář, Vítězslav Štětkář, Josef Šmigura a Zdeněk Mlčoch.
Od sedmdesátých let se nám pak podařilo sestavit následující přehled:
1969/70 Jaroslav Mišurec
1970/71 Jaroslav Mišurec
1971/72 Jaroslav Mišurec
1972/73 Jaroslav Mišurec
1973/74 Jaroslav Mišurec
1974/75 Josef Štětkář
1975/76 Josef Štětkář
1976/77 Josef Štětkář
1977/78 Josef Štětkář
1978/79 Josef Štětkář
1979/80 Jiří Hloušek
1980/81 Jiří Hloušek
1981/82 Jiří Hloušek
1982/83 Jiří Hloušek
1983/84 Josef Kaláč
1984/85 Josef Kaláč
1985/86 Josef Kaláč
1986/87 Vlastimil Vidlička ml.
1987/88 Vlastimil Vidlička ml.
1988/89 Vlastimil Vidlička ml.
1989/90 Vlastimil Vidlička st.
1990/91 Vlastimil Vidlička st.
1991/92 Vlastimil Vidlička st.
1992/93 Vlastimil Vidlička st.
1993/94 Vlastimil Vidlička st.
1994/95 Josef Kučera/Vlastimil Vidlička ml.
1995/96 Vlastimil Vidlička ml.
1996/97 Josef Hradil
1997/98 Štefan Uhlár
1998/99 Štefan Uhlár
1999/2000 Štefan Uhlár/Libor Pilka
2000/01 Libor Pilka
2001/02 Libor Pilka
2002/03 Rudolf Čelůstka/Václav Cahyna
2003/04 Václav Cahyna
2004/05 Jan Křapa
2005/06 Jan Křapa
2006/07 Jan Křapa
2007/08 Pavel Vyvlečka
2008/09 Pavel Vyvlečka
2009/10 Dušan Koleček
2010/11 Dušan Koleček/Jan Křapa
2011/12 Jan Křapa
2012/13 Jan Křapa
2013/14 Jan Křapa/Pavel Vyvlečka+Zdeněk Julina
2014/15 Pavel Vyvlečka+Zdeněk Julina
2015/16 Leoš Gojš
2016/17 Luděk Lošťák
2017/18 Luděk Lošťák
2018/19 Luděk Lošťák
2019/20 Luděk Lošťák
2020/21 Martin Damborský
2021/22 Martin Damborský
2022/23 Jan Somberg/Pavel Matula
Poznámka:
□/□ = dotyčný trenér neabsolvoval u mužstva celý soutěžní ročník
FK Mladcová - Fotbal Kunovice 0:0
TJ Nivnice - FK Mladcová 8:0 (4:0)
FK Mladcová - FC Fryšták 2:5 (1:5)
FC Morkovice - FK Mladcová 10:0 (5:0)
FK Mladcová B - TJ Hřivínův Újezd 3:1 (2:1)
FC Rak Provodov - FK Mladcová B 0:13 (0:7)
TJ Hřivínův Újezd - FK Mladcová 3:2 (3:1)
FK Mladcová - FK Bystřice p./Host. 0:10 (0:6)
FK Mladcová - TJ Šumice 1:4 (0:3)
Sokol Kostelec - FK Mladcová 3:1 (2:1)